Podstrony (CSS)

Główne zalety.

Brak ograniczeń

Skrętka czy światłowód? Wykorzystanie standardów sieci TCP/IP pozwala na nieograniczoną odległość pomiędzy urządzeniami, możesz wykorzystać istniejącą sieć lub wykonać dedykowaną do systemu wideodomofonowego. System C5-IP nie ma ograniczeń, możesz podłączyć dowolną ilość monitorów i paneli w systemie. W dowolnym momencie możliwe jest rozbudowanie sieci wideodomofonowej. Całe budynki można grupować w większe struktury w celu zamknięcia terenu i jego obsługe przez portiera lub ochronę. Wyłącznie od Twoich potrzeb zależy ostateczna architektura systemu.

Szybkie wdrożenie

Uruchomienie systemu sprowadza się do podłączenia sprzętu i nadania numerów lokali. Znajomość protokołu IP nie jest koniecnza, gdyż adresy IP w sieci wideodomofonowej nadawane są automatycznie. Nasz system oparty jest tylko na jednym kablu sieciowym. Obraz, dźwięk, sterowanie i zasilanie PoE (Power over Ethernet) przesyłane są jednym kablem UTP kat. 5. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkie wdrożenie, upraszcza instalację oraz eliminuje dodatkowe źródła zasilania dla całego systemu.

Integracja z kamerami IP

Lubimy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wszechobecne kamery stają się standardem. Nasz wideodomofon pozwala na integrację z systemem monitoringu IP, który pracuje zgodnie z protokołem ONVIF. Wystarczy podłączyć do systemu monitoringu bramkę CCTV systemu C5-IP, aby móc oglądać obraz z kamer na monitorze.

Nie będziesz sam

Z własnego doświadczenia wiemy, że "przekopywanie się" przez wielostronicowe instrukcje nie jest idealnym rozwiązaniem. Dlatego też stworzylismy instrukcję wideo, które pozwolą Ci w łatwy i przyjazny sposób zapoznać się z naszymi produktami oraz ich konfiguracją. Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, nasi pracownicy będą asystować Ci w całym procesie wdrożenia systemu, od doboru sprzętu, przez jego instalcję, aż po uruchomienie. Nigdy nie zostaniesz bez pomocy.

logo

 

Genway oficjalny dystrybutor marki Vidiline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.